YGS-LYS Dil Bilgisi Tamamı Çözümlü Konu Özetli

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 35,00TL

    20,00TL

  • KDV Hariç: 20,00TL

Dil bilgisini öğrenmede amaç dilin kurallarını görerek o dilin mantığını kavramak, sistematik yapısını öğrenmek, Türkçenin nefesini hissetmek ve böylece dil bilincine sahip olmaktır; yoksa hiçbir zaman asıl amaç kuralları ezberlemek değildir. Bu amaç doğrultusunda dil bilgisini özgün konu anlatımı, uyarı, karşılaştırmalı uygulamalar ve soru çözümleriyle pratik ve kı-yaslamalı bir şekilde öğrencilerimize öğretmeyi hedefledik.

Sırdışıanaliz Yayınları olarak üniversite sınavına hazırlanan bir öğrencinin bütün beklentilerini karşılayacak bir şekilde kitaplarımızı hazırlamaya çalıştık. Bu amaçla lise müfredatı ve geçmiş yıllardaki sınav sorularını büyük bir titizlilikle, en güzel alternatifleriyle analiz edip yorum gücü ve öğreticiliği yüksek soruları ön plana çıkararak en güncel kitapları sizler için hazırladık.

Soruları tasarlarken soruların konu dağılımına, zorluk derecesine, sorulma sıklığına, müfredata uygunluğuna ve orijinal olmasına oldukça dikkat ettik.

Sıradışıanaliz Yayınları yöntem açısından bir ilk’i ortaya koymuştur ve derslerin daha kolay öğrenilmesi için bütün kitapları TAMAMI ÇÖZÜMLÜ olarak hazırlamıştır. Soruların çözümü yapılırken öğrencilerin kolayca anlayabileceği yöntemler kullanılmış ve öğrencilere pratik bilgiler verilmiştir. Ayrıca soru çözümleri kısa tutulmayıp tatmin edici bir şekilde, etraflıca açıklanmıştır. Bundan dolayı, bütün soruların çözümlerini mutlaka incelemelisiniz.

Konu anlatımlı niteliğinde de olan bu kitabın bütün sorularını anlayarak çözdüğünüz takdirde üniversite sınavında çıkabilecek dil bilgisi sorularını rahatlıkla çözebilecek seviyeye ulaşmış olacaksınız.

Aldığınız oksijenin hakkını vermeniz dileğiyle...

Yayınevi: 
Sıradışıanaliz Yayınları
Yazar: 
Sinan Kangal
Sayfa: 
410 Sayfa
Kağıt: 
1.Hamur Kâğıt
Boyut: 
19.50 x 27.50 cm
Kapak: 
Ciltsiz Kapak
Kategori: 
YGS LYS Hazırlık
Kitap Türü: 
Soru Bankası
Ders: 
Dil Bilgisi

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi